50+


Danışmanlık Hizmeti

100+


Tamamlanan Proje

500+


Mutlu Kullanıcı

2000+


Eğitim Saati


Yeni Nesil

Panatek Yazılım, 20 yıllık sektör tecrübesi ve uzman kadrosu ile ihtiyaç duyduğunuz Yazılım - Eğitim - Danışmanlık her alanda sizlere destek sağlar.
Kanun, Yasa, Mevzuat yada İçtihat konusunda yıllarca uzmanlaşmış Danışman kadromuz ile analiz ve değerlendirmeler yaparak sektörün ihtiyaç duyduğu desteği eksiksiz tamamlarız.

Yerel Yönetimlerin ihtiyaçları doğrultusunda, Kenti ve Kentliyi tanımlayabilme, Performans yönetiminin sağlanması için sektörün gelişimine, ihtiyaçlarına, günümüz teknolojilerine kolay uyum sağlayabilen, Yerel Yönetimlerin kullandıkları sistemlerden en iyi katma değeri alabilmeleri için, Belediye mevzuatı ve otomasyon uygulama yazılımlarında ki tecrübemiz ile Yönetim Bilgi Sistemleri projeleri için destek sağlamaya devam ediyoruz.

Muhasebe ve Bordro uygulamaları, Kamu Muhasebe ve Performans yönetimleri gibi sürekli değişen ve gelişen ancak bir o kadar karmaşık mevzuat sistemi içerisinde, geliştirdiğimiz yazılım ve danışmanlık hizmetleri ile fark yaratarak Özel Sektör ve Kamu Kurumları için en doğru çözümleri sunuyoruz.

Panatek Yazılım

Bilgiye kolay erişim ve doğru kullanımı tüm süreçlerde ilke edinerek “Bilgiyi Güce Dönüştüren Çözümler” sloganıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

panatek mail