50+


Danışmanlık Hizmeti

100+


Tamamlanan Proje

500+


Mutlu Kullanıcı

2000+


Eğitim Saati


Yeni Nesil

Panatek Yazılım, 20 yıllık sektör tecrübesi ve uzman kadrosu ile ihtiyaç duyduğunuz Yazılım - Eğitim - Danışmanlık her alanda sizlere destek sağlar.
Kanun, Yasa, Mevzuat yada İçtihat konusunda yıllarca uzmanlaşmış Danışman kadromuz ile analiz ve değerlendirmeler yaparak sektörün ihtiyaç duyduğu desteği eksiksiz tamamlarız.

Yerel Yönetimlerin ihtiyaçları doğrultusunda, Kenti ve Kentliyi tanımlayabilme, Performans yönetiminin sağlanması için sektörün gelişimine, ihtiyaçlarına, günümüz teknolojilerine kolay uyum sağlayabilen, Yerel Yönetimlerin kullandıkları sistemlerden en iyi katma değeri alabilmeleri için, Belediye mevzuatı ve otomasyon uygulama yazılımlarında ki tecrübemiz ile Yönetim Bilgi Sistemleri projeleri için destek sağlamaya devam ediyoruz.

Muhasebe ve Bordro uygulamaları, Kamu Muhasebe ve Performans yönetimleri gibi sürekli değişen ve gelişen ancak bir o kadar karmaşık mevzuat sistemi içerisinde, geliştirdiğimiz yazılım ve danışmanlık hizmetleri ile fark yaratarak Özel Sektör ve Kamu Kurumları için en doğru çözümleri sunuyoruz.

Panatek Yazılım

Bilgiye kolay erişim ve doğru kullanımı tüm süreçlerde ilke edinerek “Bilgiyi Güce Dönüştüren Çözümler” sloganıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Panatek'te KariyerDeğerlerimiz

  • Kurumsal ilke ve değerlerimize sahip çıkarız.
  • Doğru sonuca ulaşmak için için takım ruhuyla çalışırız.
  • Her zaman şirketimizin ve çalışanlarımızın haklarını ve çıkarlarını koruruz.
  • Hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için bizden beklentinin en iyisini yerine getiririz.
  • Yeniliğe, değişime ve eleştirilere açığız, yaşam boyu öğrenim temel felsefemizdir.
  • Çözüm odaklıyız, problemleri çatışma kaynağı olarak görmeyiz.

İK Politikamız

Özel Sektör ve Kamu için geliştirilen projelerimiz de birlikte çalışabilemek için ÖNCE İNSAN ilkesiyle, iş sağlığı ve güvenliğe duyarlı, çalışma disiplinine hakim, gelişen teknolojiye ayak uyduran, kalite standartlarına uygun, sürekli gelişen ve geliştiren, gücünü çalışma arkadaşlarından alan bir anlayış ile müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmek, insan gücünü etkin ve verimli olarak kullanarak müşterilerimiz beklentilerini karşılamak.

İşe Alım Süreci

Nitelikli eleman yetiştiren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, şirketimizi en iyi şekilde temsil edecek kültürel birikime sahip, insan ilişkileri iyi, katılımcı, yaratıcı ve dinamikseniz, kendinize güveniniz tam, hırslı, dürüst, çalışkan ve özenli iseniz, süreçleri izliyor ve sorumluluk alabiliyorsanız, başarma isteğine sahipseniz, performansınızı en üst düzeyde tutabiliyorsanız, tam aradığımız adaysınız.

Sizi de aramızda görmek isteriz!

Şirketimizde insan kaynakları planlamasıyla belirlenen gereksinimler doğrultusunda deneyimli personel alımı yapıyoruz. Adaylar, İnsan Kaynakları yöneticileri ile eleman gereksinimi olan birim yetkilisi veya ilgili yöneticilerimizin katıldığı görüşmelere davet edilir. Başarılı olanlar yapılan değerlendirmelerin ardından Panatek kadrosuna dahil olurlar.

Açık pozisyonlarımızı görmek için => TIKLAYIN


Sosyal Haklar

Sosyal Güvenlik Sigortası
İşe alım süreciniz tamamlandığında SGK başvurunuz yapılarak sigorta işleminiz tamamlanır.
Yemek Çekleri
Anlaşmalı olduğumuz firmanın yemek kartına hakedişiniz üzerinden yüklenecek kredi ile alışveriş yapabilirsiniz.
Şirket Etkinlikleri
Belirli zamanlarda şirketimiz tarafından düzenlenen yarışma ve etkinlikler…

E-posta yoluyla CV gönderdiğiniz taktirde İş Başvurusu Aydınlatma Metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

panatek mail