Sgk Teşvik Uygulamaları

Geçmişe dönük Sgk Teşviklerinden ve güncel Teşvik Kanunlarından, Firmaların en faydalı, kazançlı Kanundan faydalanabilmesi için analiz yapılması. İlgili Asıl-Ek-İptal belgelerinin düzenlenmesi. Otomatik bildirim veya XML oluşturulması.
Firma bazında Hizmet Listesi analizi. Personel İşkur kaydı sorgulama.
687 - 5510 - 6111 - 7103 - 7143 ve ilgili tüm Kanunlardan doğru, faydalı, kolay yararlanmanın kısa yolu.

Detay İncele

Sgk teşviklerinden faydalanmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

code

Yazılım

PanaTeşvik, kolay ve pratik kullanımı ile tüm analizleri yapar, hesaplar, ihtiyaç duyduğunuz belge ve raporları sunar.
Teşvik işlemleriniz için doğru uygulama, PanaTeşvik !

group

Eğitim

Teşvik uygulamaları, hesaplama yöntemleri, bordrolama konusunda verdiğimiz Eğitim Seminerlerine katılmak veya Eğitim almak için bizimle iletişime geçin.

timeline

Danışmanlık

Teşvik uygulamaları, geçmişe dönük teşvik işlemleri, bordrolama konularında verdiğimiz Danışmanlık desteği ile kazanan Firmalarımızdan biri olmak için bizimle iletişime geçin.


Panatek sgk teşvik 7103 geçmiş teşvik 5510 sgk teşvik 687 6111 PanaTeşvik

50+


Mali Müşavir

Mükelleflerine ait SGK işlemlerini tek bir noktadan yönettiği PanaTeşvik Yazılımını kullanan Mali Müşavirlerimizin sayısı 50'yi aştı.

100+


Danışman

Müşterilerine ait SGK işlemlerini tek bir noktadan yönettiği PanaTeşvik Yazılımını kullanan İnsan Kaynakları Uzmanlarımızın sayısı 100 üzerine ulaştı.

250+


Kobi

SGK Personel Teşviklerinden faydalannak için SGK işlemlerini tek bir noktadan yönettiği PanaTeşvik Yazılımını kullanan Kobilerimizin sayısı 250'yi aştı.

20MN+ ₺


Kazandırılan Teşvik

PanaTeşvik yazılımı kullanarak hesaplanan, asıl-ek-iptal bildirgeleri düzenlenerek mahsuplaşılmış tutar 20 milyon ₺ üzerinde gerçekleşti.

Kolay ve Pratik Kullanımı ile PanaTeşvik Şirketlere Kazandırmaya Devam Ediyor.

Gelir Kaynakları Yönetim Sistemi

Yerel Yönetimler (Belediye) için Kurumsal Kaynak Planlama diğer adıyla Gelir Arttırıcı Çalışmalar için hazırlanmış ve uygulanan tüm Belediyelerin gelirlerinde en az %10 artış sağlar.
Yazılım Uavt, Maks, Takbis ve diğer tüm entegrasyonlara sahiptir.
Belediye bünyesinde bulunan sözel veri ile entegrasyonlar sayesinde elde edilen diğer tüm sözel verileri eşleştirir, çapraz sorgulama ve analiz yapar, gerçek saha verisini ortaya çıkarır ve sayısallaştırır.
Proje yönetimi, Analizler, Kapsamlı Grafiksel Raporlar ile verilerinizi anlık her platformdan izleyerek kontrol etmenizi sağlar.

Detay İncele

Gelir Arttırıcı Çalışmalar ve Detaylı Ön İnceleme Raporu için iletişime geçin.

code

Yazılım

PanaERP, Yerel Yönetimlerin Gelir kaynaklarının yönetimi ve sözel verilerin analizi ile sayısallaştırılmasını sağlayan web tabanlı yazılım, web uyumu sayesinde saha çalışmalarında anında veri transferi imkanı sağlar.
Belediye Gelirlerinin yönetiminde Kurumsal Zeka oluşumu için doğru uygulama, PanaERP !

swap_horiz

Entegrasyon

Belediye Yönetim Sistemleri, Uavt, Takbis, Mersis, Maks ile tam entegrasyon. Stk'lardan alınan dış verileri sisteme dahil ederek. Tüm verilerin Çapraz sorgu ve analizleri yapılır. Sahayı tanıma, Kurumsal Zeka oluşumu, Kaçak yapı analizleri, Akıllı İşyeri, Pazaryeri uygulamaları sağlar.

timeline

Gelişim

Belediye Gelirlerinde en az %10 artış sağlar.


Panatek gaç Gelir Bina Bağımsız Birim Entegrasyon Gelir Arttırıcı Çapraz Sorgu Belediye Yönetim PanaERP

10+


Proje

20+


Entegrasyon

2MN+


Çapraz Analiz

% 23


Ortalama Gelir Artışı

Evsel Katı Atık Yönetim Sistemi

Evsel Katı Atık Tarife düzenlenmesi, 27.10.2010 tarihinde çıkarılan yasaya uygun, tam maliyet esaslı tarifelerin belirlenmesindeki hesaplamaları ile sonuç raporunun hazırlanmasını ve Sürdürülebilir Evsel Katı Atık hizmetlerinin yönetilebilmesini sağlar.
Belediyelerin Yönetim Bilgi Sistemleri, Su idareleri, Stk, Takbis, Uavt Entegrasyonları ile Oluşturduğu veri bloğu içerisinde çapraz eşleştirme/sorgulama ve analiz çalışması yaparak "Kirleten Öder" ilkesi esasına göre tarife tutarlarını belirler.
Evsel Katı Atık Tarife Hazırlama Rehberi
code

Yazılım

PanaEKA, Belediyelerin sürdürülebilir Evsel Katı Atık hizmetleri için tasarlanmıştır. Yıllık tam maliyet değerlerinin düzenlenmesi. Yıllık Katı Atık Toplama Tonaj düzenlenmesi. Çapraz eşleştirme/sorgulama ve analiz çalışması yaparak "Kirleten Öder" ilkesi esasına göre tarife ve rehberi otomatik oluşturur.

swap_horiz

Entegrasyon

Belediye Yönetim Bilgi Sistemleri, Stk, Uavt, Takbis, Su idareleri entegrasyonları ile Esnaf Odaları, Milli Eğitim - Sağlık ilçe müdürlüklerinden alınan sözel veriler ile tam bir çapraz eşleştirme ve analiz sunar.

timeline

Danışmanlık

Belediyelerin tarife belirleme esasları, tam maliyet oluşumu, Konut + Konut dışı bağımsız birimlerin doğru tespiti, tarife tutarının tespiti ve final raporunun hazırlanma sürecinin tamamında Uzman kadromuz ile Yerel Yönetimlere destek vermeye devam ediyoruz.

Detay İncele

Evsel Katı Atık Tarife ve Rehberi oluşturma, sürdürülebilir hizmet kalitesi için bizimle iletişime geçin.


Panatek Evsel Atık Atık Tarife Çtv Çevre Kirleten öder Entegrasyon Belediye Çevre şehir PanaEKA

10+


Belediye

9 Yıl


Kesintisiz Hizmet

2MN+


Çapraz Analiz

% 100


Başarılı Tarife

Eğitim Yönetim Sistemi

Eğitim Yönetim Sistemi, Eğitim Planlama ve Yönetimi, Eğitim ihtiyaç analizi, Değerlendirme, Bilgi Küpü-Eğitim Oyunları ve Uzaktan Eğitim Sistemi ile bütünleştirilmiş bir online platform sunar.
Eğitim takvimi, Sözleşme, Maliyet planlama, Online Eğitim, Sunum, Video, Sınav, Anket olanaklarını yönetebilirsiniz.
Eğitimlerin unutulmamasını sağlayın, Bilgi Küpü ile Eğitim alan kişilere düzenli olarak hatırlatmalar, sorular veya oyunlar ile Eğitimi tekrar edin, raporlayın.
Eğitim öncesi ve sonrası ölçme ve değerlendirme yapılmasını sağlayın. Eğitim ve Eğitmen için Memnuniyet Anketi düzenleyin.
Mobil desteği ile kullanıcılar platform bağımsız katılım sağlar, yoklama alabilirsiniz, sınav ve anketlerinizi yönetebilirsiniz.

Detay İncele

Eğitim Yönetim Sistemi (LMS), Eğitim hizmeti sunan veya Kurumları için Eğitim hizmeti alan herkes için geliştirilmiş bir yönetim aracıdır.

code

Yazılım

PanaLMS, Learning Management System olarak bilinen uzaktan eğitim yönetiminden çok daha fazlasıdır. PanaLMS ile Eğitim Yönetimini, Uzaktan Eğitimi, Eğitim İhtiyaç Analizini, Eğitimin Unutulmaması uygulamalarını, Eğitmen Yönetimini, Yoklama, Sınav, Anket Yönetimini ve çok daha fazlasını tek bir platformda toplamıştır.
Web ve Mobil desteği ile platform bağımsız erişim ve kullanım sağlar.
On-line veya Off-line video eğitimleri, sunum ve ödevler, sınav, hatırlatıcı gibi eşsiz özelliklere sahiptir.

swap_horiz

Entegrasyon

Eğitim kurumları veya Şirketlerin kurumsal web siteleri ile kolay entegrasyon.

timeline

Gelişim

Alınan eğitimlerin çok kısa sürede unutulduğunu biliyoruz. Eğitim maliyetlerinizi planlarken en yüksek fayda/maliyet için Eğitim İhtiyaç Analiz yapın ve Bilgi Küpü ile alınan eğitimlerin hatırlanmasını sağlayın.


Panatek EBYS LMS Eğitim Eğitim Yönetim Bilgi Küpü Eğitim İhtiyaç Analiz On-line Eğitim Entegrasyon PanaLMS

20+


Eğitim Kurumu

1000+


Eğitim Programı

5000+


Eğitim Katılımcısı

10000+


İnteraktif Eğitim Saati

Web Tasarım

Kurumsal kimliğinizi internet dünyasına taşıyın. Kurumunuza özel web ve mobil tasarımlar ile fark yaratın.
Kurumsal Hazır Paket, Döviz Büro Hazır Paket, Mali Müşavir Hazır Paketlerimiz ile sizleri internet dünyasında ki yerinizi ekonomik bütçeler ile almanızı sağlıyoruz.
web ve mobil uygulamalar, S.E.O ve Adwords hizmetlerimiz hakkında bilgi için bizimle iletişime geçin.
Kolay yönetim panelimiz sayesinde web sitesinizi kişiselleştirin.
code

Yazılım

Web ve Mobil tasarımlarımız ile Kişi veya Kurumları internet dünyası ile tanıştırıyoruz. Ürünlerinizi internet üzerinden satmak istiyorsanız E-Ticaret uygulamamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

swap_horiz

Entegrasyon

Kurumunuzda kullandığınız, Ön Muhasebe benzeri yazılımlarınız ile sağladığımız entegrasyon ile CRM yönetimi elde edebilirsiniz. Mobil uyum sayesinde dilerseniz saha personelinize yetkilendirme yaparak anlık Portföy, Müşteri ve Satış yönetimi sağlayabilirsiniz.

timeline

Danışmanlık

Geliştirdiğimiz web ve mobil uygulamalar ile Kurumlara katma değer sağlamaya devam ediyoruz.

Detay İncele

Kurumsal Web sitesi, Mobil Uygulamalar ve E-Ticaret hakkında detay için bizimle iletişime geçin.


Panatek web tasarım mobil e-ticaret crm Entegrasyon web programlama yönetim paneli PanaEKA

100+


Kurumsal Web Hizmeti

10+


Mobil Uygulama

20+


Entegrasyon

% 100


Başarılı Proje

Eğitim ve Danışmanlık

Teşvik ve Hibe Projelerinde verdiğimiz Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri ile kurumlara yatırımlarında yön verdik.
Mevzuat, Yasa ve Uygulamaları hakkında verilen Eğitimler sayesinde kurumların uyum süreçlerini ve Kurumsal Zeka oluşumuna katkı sağladık.
Yönetim Bilgi Sistemleri Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimiz ile kurumların çalışmalarından maksimum verim elde etmesini sağladık.
Teşvik ve Hibe Projeleri, AB, IPA, Kosgeb, İşkur Projeleri, Gelir Arttırıcı Çalışmalar, Evsel Katı Atık Tarife hazırlama, Elektronik Belge Yönetim Sistemi, Bordrolama, 5018 Kamu Muhasebesi, Bilanço Teknikleri gibi bir çok alanda Eğitim Seminerleri düzenledik.

Detay İncele

Eğitim Faaliyetlerimiz ve Danışmanlık Hizmetlerimiz hakkında detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

code

Yazılım

Eğitim süreçlerimizin tamamında kendi geliştirdiğimiz Eğitim Yönetim Sistemi (PanaLMS) ile interaktif eğitimler yapıyoruz. Eğitim öncesi ve sonrası ölçme ve değerlendirmeler ile Eğitimin düzeyini geliştiriyoruz.

account_balance

Eğitim

Eğitim faaliyetlerimiz ve Talepleriniz için bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

supervisor_account

Danışmanlık

Danışmanlık hizmetlerimiz ve Talepleriniz için bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.


Panatek Eğitim Kosgeb IPA işkur Hibe Eğitim İhtiyaç Analiz On-line Eğitim Teşvik Panatek

20+


Eğitim Konusu

20+


Danışmanlık Konusu

2000+


Eğitim Saati

% 100


Başarı